חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

שניידר עד הבית - סדרת הוובינרים של מומחי שניידר

הרצאות מקוונות ללא תשלום בנושאים המעניינים הורים לילדים מגילאי לידה ועד גיל ההתבגרות, מדי יום שלישי בשעה 20:30
פורסם: 04.05.23 | עודכן: 06.06.23


מרכז שניידר משיק סדרת הרצאות מקוונות להורים - שניידר עד הבית - החל מה-16 במאי, מדי שלישי ב-20:30 בערב, בנושאים המעניינים הורים לילדים מגילאי לידה ועד גיל ההתבגרות. ההרצאות יועברו על ידי מומחי מרכז שניידר המובילים בתחומם וההשתתפות בהרצאות הינה ללא תשלום. 

איך לגדל תינוק בריא? מה חשוב לדעת על תזונת ילדים בעידן השפע? מהו קושי בוויסות חושי וכיצד מאבחנים אילמות סלקטיבית? אילו הפרעות שינה קיימות בילדים ומה הפתרונות? איך מאבחנים בעיית גדילה בילדים? וכל מה שכדאי לדעת על עזרה ראשונה בילדים. הרצאות בנושאים אלו ועוד יועברו במסגרת סדרת ההרצאות. 

מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית הוא בית חולים יחיד מסוגו, מרכז רפואי שלישוני, האחד והיחיד לילדים בישראל. במרכז שניידר מרוכזות כל ההתמחויות ברפואת ילדים והוא מהווה מרכז הפניה לילדים מרחבי הארץ וממדינות רבות נוספות. מרכז שניידר מעניק שירותי רפואת ילדים מתקדמים וחדשניים ובמסגרתו פועלים מרכזי מצוינות בעלי שם בינלאומי. 

בימים אלה נפתח בניין הזכוכית - הבניין החדש של מרכז שניידר, במסגרתו יגדל מערך האשפוז של מרכז שניידר בעשרות רבות של מיטות, שיאפשרו קבלתם של ילדים רבים יותר מכלל המדינה ומחוצה לה. הבניין החדש מציב רף חדש במלונאות ובתנאי אשפוז לילדים ולבני משפחותיהם.  
 
בדיוק כפי ששינה מרכז שניידר את רפואת הילדים בארץ מקצה לקצה עם הקמתו, כך ימשיך בית החולים להעלות את הרף ולעשות את ה"מעל ומעבר" הבא, למען ילדי ישראל ומשפחותיהם. בית החולים מוביל החולים פרדיגמה חדשה ותפיסת עולם מתקדמת, הרואה את הילד המטופל כאן ועכשיו, לצד ראייה עתידית בו יגדל להיות מבוגר בריא. 

כחלק מתפיסה זו יוצאים מומחי שניידר בסדרת ההרצאות להורים במטרה להנגיש ידע אמין ומעודכן להורים רבים בארץ ובעולם, לקדם בריאות ולהפוך את הילדים של היום למבוגרים הבריאים של המחר. 

קישורים להרצאות המקוונות יועברו בקבוצת וואטסאפ שקטה וייעודית>>  

עבור לתוכן העמוד